Тұз қышқылының мына заттармен әрекеттесу реакцияла- рының теңдеулерін жазыңдар: Fe, FeO, Fe,O,

Fe(OH), Fe(OH),​

Ответы на вопрос

Отвечает Сушков Виталий.

Ответ:

Здравствуйте.

₁ ₂

Li → Li₂O → LiOH

1. 4Li + O₂ = 2Li₂O

2. Li₂O + H₂O = 2LiOH

₁ ₂

Fe(OH)₂ → FeO → Fe

1. Fe(OH)₂ = FeO + H₂O

2. FeO + C= Fe + CO