Обчисліть який об'єм займає 3,01*10(23) молекул сульфур (VI) оксид SO3?


Ответы на вопрос

Отвечает Шипагина Катюша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(SO3) = 3,01*10²³ молекул

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(SO3)

n(SO3) = N(SO3) / Na = 3,01*10²³ / 6,02*10²³ =0,5 моль

V(SO3) = Vm *n = 22,4 * 0,5 = 11,2 л