Задача: Визначити масу H2SO4 ,якщо кількість речовини її 3 моль. Задача: Визначити кількість

речовини ,якщо маса MgCO3 її 34.4 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кияева Катя.

Ответ:

Объяснение:

H2SO4

Дано:

ν(H2SO4)=3 моль

m(H2SO4)-?

Розв*язок:

m(H2SO4)=ν(H2SO4) ×M(H2SO4),

M(H2SO4)=2×1+32+4×16=98 г/моль

m(H2SO4)=3×98=294 (г)

Відповідь: m(H2SO4)=294 г

MgCO3

Дано:

m(MgCO3)=34,4 г

ν(MgCO3)-?

Розв*язок:

m=ν×M, ⇒ν=m/M,

M(MgCO3)=24+12+3×16=84г/моль

ν(MgCO3)=34,4 / 84=0,4 (моль)

Відповідь: ν(MgCO3)=0,4 моль