Підберіть коефіцієнти в рівнянні реакції та підрахуйте їх суму: К2Сr2O7 + НСl → СrСl 3 + КСl +

Сl2 + Н2O: а) 19; б) 32; в) 29; г) 23. Срочно поможіть!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Силина Вероника.

Ответ: в)

K2Cr2O7 +14HCl=2CrCl3+2KCl+3Cl2+7H2O

Сумма коэффициентов=1+14+2+2+3+7=29