Визначити валентність елементів за відомою формолою і вирахувати відносну молекулярну масу: P 2 O

5 CO 2 CaCO 3 H 2 SiO 3

Ответы на вопрос

Отвечает Нурпейсов Нурбол.

Объяснение:

P(V)O(II)

C(IV)O(II)

Ca(II)C(IV)O(II)

H(I)Si(IV)O(II)

Mr(P2O5)=31*2+16*5=142

Mr(CO2)=12+16*2=44

Mr(CaCO3)=40+12+16*3=100

Mr(H2SiO3)=1*2+28+16*3=78