Обчисліть масові частки елементів у речовин, формула яких N2O3​


Ответы на вопрос

Отвечает Кармашов Никита.

Ответ:

Mr(N2O3)=14*2+16*3=76

W(N)=(14*2)/76*100%=37%

W(O)=(16*3)/76*100%=63%