3. Підкресліть формули речовин, які взаємодіють із хлоридною кислотою, напишіть йон-

но-молекулярні рівняння: 1) Li2CO3; 2) Ba(OH)2,; 3) AgNO3; 4) CuSO4; 5) KNO3; 6) K2S.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маньков Кирилл.

Объяснение:

Li2CO3+2HCl=2LiCl+CO2+ H2O

2Li(+)+CO3(2-)+2H(+)+2Cl(-)=2Li(+)+2Cl(-)+CO2+H2O

CO3(2-)+2H(+)=CO2+H2O

Ba(OH)2+2HCl=BaCl2+2H2O

Ba(2+)+2OH(-)+2H(+)+2Cl(-)=Ba(2+)+2Cl(-)+2H2O

H(+)+OH(-)=H2O

AgNO3+HCl=AgCl+HNO3

Ag(+)+NO3(-)+H(+)+Cl(-)=AgCl+H(+)+NO3(-)

Ag(+)+Cl(-)=AgCl

K2S+2HCl=2KCl+H2S

2K(+)+S(2-)+2H(+)+2Cl(-)=2K(+)+2Cl(-)+H2S

2H(+)+S(2-)=H2S