2. Здійснити такі перетворення, записати рівняння реакції: CaCO3-CaO-CaC2-C2H2-CO2


Ответы на вопрос

Отвечает Галимова Диана.

CaCO3 t= CaO + CO2

CaO + 3C = CaC2 + CO

CaC2 + 2H2O = C2H2 + Ca(OH)2

2C2H2 + 5O2 t= 4CO2 + 2H2O