Назвати елемент за такими даними:Знаходиттся в 1 групі головній підгрупі відносна молекулярна маса

гідроксиду EOH =102

Ответы на вопрос

Отвечает Андреевич Дмитрий.

Знаходимо масу елемента Е:

М(Е) =102-M(OH)=102-17=85

Це елемент першої групи Рубідій - Rb