Знайдіть ступінь дисоціації електроліту, якщо у водному розчині на кожні 95 недисоційованих

молекул припадає 5 дисоційованих​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Абдуллах.

Ответ:

1.95+5=100

2.A=n/N A=5/100=0.05

Объяснение: