Виготовте розчин калій сульфату K2SO4 масою 50г змасовою часткою речовини 20%. Зразок запису умови

задачі : (тут не можна писати в стовпчик) Дано: m(розчину K2SO4) = 50 г; w (роз. реч. K2SO4) = 20 %; Знайти: m(розч. реч. K2SO4) - ? та m(H2O) -? * Даю 50 балов!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Минаев Андрей.

Ответ:

дано

m(ppa K2SO4) = 50 g

W(K2SO4) = 20%

-------------------

m(K2SO4) - ?

m(H2O) - ?

m(K2SO4) = 50*20% / 100% = 10 g

m(H2O) = 50 - 10 = 40 g

ответ 10 г, 40 г

Объяснение: