Приготувати 20 г. розчину з масовою часткою солі 0,05. Визначити маси води і солі ,які потрібні для

приготування даного розчину.Даю 40 баллов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Пархоменко Мила.

Объяснение:

Рахуємо масу солі, яка потрібна для цього розчину

m(солі) = w · m(розчину) = 0.05 · 20 = 1 г

Рахуємо масу води, яка потрібна для цього розчину

m(води) = m(розчину) - m(солі) = 20 - 1 = 19 г