Обчисліть відносні формульні маси речовин, формули яких: a) K3↓P; б) Na2↓SO4↓; B) Cu(NO3↓)2↓:​


Ответы на вопрос

Отвечает Побережнюк Диана.

Відповідь:

Mr(K3P)=19*3+31=88

Mr(Na2SO4)=23*2+32+16*4=142

Mr(Cu(NO32)=64+(14+16*3)*2=188

Пояснення: