Класифікувати речовини і дати їм назви: Fe2O3, Mn(OH)4, CuCl2, ZnO, H2CO3, Ba(OH)2, HCl, Cr(OH)3,

CO2. 2. Дописати рівняння реакцій: 1) K + H2O → 2) P2O5 + H2O → 3) Al + H2SO4 → 4) FeO + HCl → 5) Cr2O3 + H2SO4 → 6) Fe(OH)2 + HCl → 7) PbO + H2 → 8) N2O5 + CaO → 9) Na2CO3 + H2SO4 → 10) AgNO3 + HCl → Допоможіть будь ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1  Не знаю 2

1) 2K + 2H2O = 2KOH + H2

2)2 K + 2 H2O → 2 KOH + H2

3) 2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + 3H2

4) FeO + 2HCl = FeCl2 + H2O

5) Cr2O3 + 3H2SO4 = Cr2(SO4)3 + 3H2O

6)Fe(OH)2 + 2 HCl → FeCl2 + 2 H2O

7)PbO + H2 → Pb + H2O

8)CaO + N2O5 → Ca(NO3)2

9)NA2CO3+H2SO4=NA2SO4+CO2+H2O

10)AgNO3 + HCl → AgCl + HNO3

Объяснение:)))