Установіть послідовність збільшення кількості молекул води при взаємодії з оксидами.

P2O5+H2O》H3PO4.;Mn207+H2О》HMnO4;Na2O+H2O》NaOH. Срооочно помогите.Даю 20 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Пешков Александр.

Ответ:

Mn2O7 + H2O = 2HMnO4

Na2O + H2O = 2NaOH

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4