Алюміній - алюміній оксид - ? - алюміній гідроксид - алюміній хлорид - алюміній нітрат - алюмінію

гідроксид - натрій гексагідроксоалюмінат

Ответы на вопрос

Отвечает Никифоров Богдан.

Ответ:

Объяснение:

4Al + 3O2 = 2Al2O3

Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

AlCl3 + 3KOH = Al(OH)3 + 3KCl

Al(OH)3 + 3HCl = AlCl3 + 3H2O

AlCl3 + 3AgNO3 = Al(NO3)3 + 3AgCl↓

Al(NO3)3 + 3NaOH = Al(OH)3 + 3NaNO3

Al(ОН)3 + 3NaOH = Na3 [Al(OH)6]