Обчисліть відноснімолекулярні маси N2,H3Po4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхович Влад.

Mr(N2) = 2Ar(N) = 2*14 = 28

Mr(H3PO4) = 3Ar(H)+Ar(P)+4Ar(O) = 3*1+31+4*16 = 98