Число молів натрій сульфіду, отриманих із 69 г натрію, дорівнює а)1,5 б)2,2 в)2 г)3.


Ответы на вопрос

Отвечает Лещук Денис.

Ar(Na)=23

n=m/Ar

n=69/23=3моль

Г)