Знайти формулу Аліна, якщо молекулярна маса 124


Ответы на вопрос

Отвечает Талпа Георгий.

Ответ: C9H16 - октин

Объяснение:

Загальна формула алкінів СnН2n-2.

Складемо рівняння:

12n+2n-2=124

14n=124 +2

n=(124+2)/14=9

Отже, карбонів - 9, гідрогенів - 16

C9H16 - октин

Перевірка: Mr(C9H16) = 12*9+1*16=124