Обчисліть масу кристалічної соди, необхідної для приготування розчину Na2CO3 масою 500 г з масовою

часткою 10 % Допоможіть, будь ласка, даю 80 балів!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Долгобородова Анастасия.
Решение :
По формуле w(Na₂CO₃)=m(Na₂CO₃)/m(р-раNa₂CO₃)
Отсюда: m(Na₂CO₃)=m(р-раNa₂CO₃)*w(Na₂CO₃)=500*0.1=50г
Ответ: понадобится 50г кристаллической соды.