глюкозаның формуласын С6 Н12 О6,сахарозаның С12 Н22 О11 .Қай заттың құрамында оттек атомының

мөлшері көп?!​

Ответы на вопрос

Отвечает Лосев Илья.

Ответ:

Объяснение:M(C6 H12 O6)12•6+1+12+16•6=72+12+96=180г

96•100%:180=53,33%