Складіть рівняння реакцій, що відповідають таким перетворенням: Cu -> CuO -> CuCl2 ->

Cu(OH)2 -> CuO -> Cu

Ответы на вопрос

Отвечает Янникова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

2Cu + O₂ = 2CuO

CuO + 2HCl = CuCl₂ + H₂O

CuCl₂ + 2NaOН = Cu(OH)₂ + 2NaCl

Cu(OH) =(t) = CuO + H₂O

CuO + H₂ = Cu + H₂O