Пожалуйста, помогите. 35 баллов напишіть рівняння реакцій,за допомогою яких мижна здійснити

перетворення: а) купрум(II)карбонат - купрум(II) хлорид - купрум (II) гідроксид - купрум (II) нітрат​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабит Алтынгул.

Ответ:

Объяснение:

CuCO3 + 2HCl = CuCl2 + H2O + CO2

CuCl2 + 2KOH = Cu(OH)2 + 2KCl

Cu(OH)2 + 2HNO3 = Cu(NO3)2 + 2H2O