Обчисліть масу сульфатної кислоти кількістю речовини 2,25 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Топский Даня.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2SO4) = 2,25 моль

М(H2SO4) = 98 г/моль

Найти

m(H2SO4)

m(H2SO4) = n * M = 2,25 * 98 =220,5 г