Який об'єм кисню (н.у) потрібен для спалювання 0.23 кг етанолу?


Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.
C2H5OH + 3O2 = 2CO2 + 3H2O

0.23 kg = 230 г;

230/46 = x/67.2;

x = (230*67.2)/46 = 336 (л)