Складіть рівняння реакцій, що відповідають перетворенню: Са → СаО → Са(ОН)2 → СаСО3 → СаО → СаСl2

→ CaSO4

Ответы на вопрос

Отвечает Курявский Илья.

Ответ:

2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + CO2 = CaCO3 + H2O

CaCO3 = CaO + CO2

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

CaCl2 + Na2SO4 = CaSO4 + 2NaCl

Объяснение: