2. обчисліть масу цукру і води, необхідних для приготування розчину масою 500 г із масовою

часткою цукру 3 %. Дано: : Розв'язання: Знайти:

Ответы на вопрос

Отвечает Стенарь Бодя.

Дано: Розв'язання:

w (цукру) = 3% (0.03) | m (цукру) = 0.03 x 500=

m (р-ну) = 500 г. | = 15 г

-------------------------------| m (води) = 500 - 15 =

Знайти: | = 485 г

m (цукру) = ? |

m (води) = ? |