Визнач масу літій гідроксиду, який потрібно використати для приготування 75 г розчину лугу з

масовою часткою 8 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Плышевская Ева.

Дано:

m р-ну(LiOH) = 75 г

ω(LiOH) = 8%

Знайти:

m(LiOH) - ?

Розв'язання:

1) m(LiOH) = ω * m р-ну / 100% = 8% * 75 / 100% = 6 г.

Відповідь: Маса LiOH становить 6 г.

Отвечает Зайцева Диана.

Відповідь:

Масова частка лугу в розчині визначається за формулою:

масова частка = (маса лугу / маса розчину) × 100%

Перетворюємо цю формулу для знаходження маси лугу:

маса лугу = (8 / 100%) × 75 г = 6 г

Отже, для приготування 75 г розчину лугу з масовою часткою 8 % потрібно використати 6 г літій гідроксиду.