ХІМІЯ ДОПОМОЖІТЬ Установіть молекулярну формулу алкану,густина якого за гелієм 11


Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Виктория.
Дано:.
р(He)=11.
n=0,5 моль
Знайти:
СnH2n+2-?

Розв'язання
p(He)=11×4=44
загальна алкану СnH2n+2:
12n+2n+2=44
14n+2=44
14n=42
n=3 C3H8- пропан