Знайти m и V водню який видилывся в результати реакции алюминия=5,4г та сульфатнои кислоти


Ответы на вопрос

Отвечает Жумагали Фархат.

Ответ:

Объяснение:

 5,5 г                                                              Х г  Х л

 2Al      +     3H2SO4    =    Al2(SO4)3    +    3H2

n=2 моль                                                     n=3 моль

М = 27 г/моль                                          М = 2 г/моль      Vm=22,4 л/моль

m=54 г                                                       m=6 г                 V = 67,2 л

5,5 г    Al     -      Х г    Н2

54 г   Al       -     6 г     Н2

m(H2) = 5,5 * 6 / 54 =0,6 г

5,5 г  Al    -   Х л   Н2

54 г   Al    -  67,2 л Н2

V(H2) = 5,5 * 67,2 / 54 = 6,72 л