Запишіть рівняння реакції за схемою, складіть рівняння реакції в молекулярних та йонних видах

Cu(NO3)2 -> Cu(OH)2-> CuSO4b-> CuCl2

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Настя.

Cu(NO₃)₂ + 2KOH = Cu(OH)₂↓ + 2KNO₃

Cu²⁺ + 2NO₃⁻ + 2K⁺ + 2OH⁻ = Cu(OH)₂↓ + 2K⁺ +2NO₃⁻

Cu²⁺ +  2OH⁻ = Cu(OH)₂↓

Cu(OH)₂ + H₂SO₄ = CuSO₄ + 2H₂O

Cu(OH)₂ + 2H⁺ + SO₄²⁻ = Cu²⁺ + SO₄²⁻ + 2H₂O

Cu(OH)₂ + 2H⁺ = Cu²⁺ +  2H₂O

CuSO₄ + BaCl₂ = BaSO₄↓ + CuCl₂

Cu²⁺ +SO₄²⁻ + Ba²⁺ +2Cl⁻ = BaSO₄↓ + Cu²⁺ + 2Cl⁻

SO₄²⁻ + Ba²⁺= BaSO₄↓