Якій кількості речовини відповідає вода масою 54 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Зиминова Влада.

Відповідь:

V=3 моль

Пояснення:

Mr(H2O)=2*1+16=18

V=m(H2O)/Mr(H2O)=54/18 =3 моль