Розрахувати масову частку розчиненої речовини в розчині ,який утворився при змішуванні 200г 20%-го

розчину,натрій хлориду з водою масою 100г

Ответы на вопрос

Отвечает Молох Дмитрий.

m(речовини)=200*20/100=40г

m(розчину)=20+100=300г

w=40*100/300=13,3%