Розрахуйте та розташуйте речовини у порядку збільшення їх молекулярної маси підтвердити все

розрахунками,:А N2;Б CO;В H2SO4;Г CO2

Ответы на вопрос

Отвечает Мячина Александра.

Ответ:

Объяснение:

А. N2 (азот) - молекулярна маса азоту (N) дорівнює приблизно 14, а N2 містить два атоми азоту, отже, молекулярна маса N2 = 2 * 14 = 28 г/моль.

Б. CO (оксид вуглецю) - молекулярна маса CO = 12 (C) + 16 (O) = 28 г/моль.

В. H2SO4 (сірководень сульфату) - молекулярна маса H2SO4 = 2 (H) + 32 (S) + 4 (O) = 98 г/моль.

Г. CO2 (діоксид вуглецю) - молекулярна маса CO2 = 12 (C) + 2 * 16 (O) = 44 г/моль.

Тепер ми можемо розташувати їх в порядку збільшення молекулярних мас:

N2 (28 г/моль)

CO (28 г/моль)

CO2 (44 г/моль)

H2SO4 (98 г/моль)

Отвечает Левина Катерина.

Ответ:

Молекулярні маси речовин:

A. N2 (азот) - молекулярна маса азоту (N2) складається з двох атомів азоту, кожен з яких має атомну масу близько 14 г/моль. Таким чином, молекулярна маса N2 дорівнює близько 2 * 14 = 28 г/моль.

Б. CO (оксид вуглецю) - молекулярна маса оксиду вуглецю (CO) складається з одного атома вуглецю (атомна маса близько 12 г/моль) та одного атома кисню (атомна маса близько 16 г/моль). Молекулярна маса CO дорівнює 12 + 16 = 28 г/моль.

В. H2SO4 (сірчана кислота) - молекулярна маса сірчаної кислоти (H2SO4) розраховується шляхом додавання маси атомів водню і сірки до маси атомів кисню: 2 * (атомна маса водню) + (атомна маса сірки) + 4 * (атомна маса кисню). Атомна маса водню близько 1 г/моль, сірки - близько 32 г/моль, кисню - близько 16 г/моль. Таким чином, молекулярна маса H2SO4 дорівнює 2 * 1 + 32 + 4 * 16 = 98 г/моль.

Г. CO2 (діоксид вуглецю) - молекулярна маса діоксиду вуглецю (CO2) складається з одного атома вуглецю (маса 12 г/моль) і двох атомів кисню (маса 2 * 16 = 32 г/моль). Таким чином, молекулярна маса CO2 дорівнює 12 + 32 = 44 г/моль.

Тепер відсортуймо їх за збільшенням молекулярної маси:

1. N2 - 28 г/моль

2. CO - 28 г/моль

3. CO2 - 44 г/моль

4. H2SO4 - 98 г/моль

Отже, вони впорядковані за зростанням молекулярної маси: A (N2) < Б (CO) < Г (CO2) < В (H2SO4).