2. 18 г солі розчинили у воді й добули розчин із масовою часткою солі 9 %. Визначте масу розчину.

срочноооооо дам 60 балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Забудский Тимофей.

m (солі) = 18 г

w (солі) = 9%

Решта – вода:

w (Н2О) = 100% - 9% = 91%

91% – х г

9% – 18 г

m (Н2О) = х = 91 * 18 / 9 = 182 г

m (розчину) = m (Н2О) + m (солі) = 182 + 18 = 200 г

Відповідь: 200 г