Завдання 1. Обчислення масової частки, маси розчиненої речовини, маси води в розчині Розрахувати

задачу. У лабораторії є розчин масою 600 г з масовою часткою натрій гідроксиду 5%. Визначте масу розчиненого лугу. Завдання 2. Взаємодія води з оксидами 1) Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: CaO+H2O = MgO+H2O = N2O5+H2O = CO2+H2O = Укажіть серед продуктів реакцій онови і кислоти. 2) Які з наведених оксидів взаємодіють з водою? Складіть відповідні рівняння ння реакцій. ВаO, K2O, SO2, Al2O3, SO3, FeO, SiO2, Ag2O 3) Яка формула оксиду, якщо продуктом його реакції з водою є: мула оксиду, якщо продуктом його реакції з водою є: 1) літій гідроксид 2) натрій гідроксид 3) нітратна кислота 4) сілікатна кислота

Ответы на вопрос

Отвечает Ступакова София.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

m(р-ну)  = 600 г

w(NaOH) = 5% = 0,05

Найти: m(NaOH) - ?

m(NaOH) =  m(р-ну) * w(NaOH) = 600 * 0,05 = 30 г

2)

CaO + H2O = Ca(OH)2 основа

MgO + H2O = Mg(OH)2 основа

N2O5 + H2O = 2HNO3 кислота

CO2 + H2O → H2CO3 кислота

3)

ВаО + Н2O = Ва(ОН)2

K2O + H2O = 2 KOH

SO2 + Н2O = H2SO3

SO3 + Н2O = H2SO4  

4)

1) Li2O

2) Na2O

3) N2O5

4) SiO2