3. Білок складається зі 158 амінокислотних залишків. Знайдіть довжину первинної структури цього

білка та його молекулярну масу, якщо відомо, що довжина однієї амінокислоти становить 0,34 нм, а її молекулярна маса - 100 з розв'язком і вам 100балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Копатько Маринка.

Відповідь:

довжина=0,34*158=53,72нм

Mr=158*100=15800у,о

Пояснення: