Обчисліть масу заліза(в грам) що прореагувало з хлоридною кислотою, якщо при цьому виділилося 5.6л

водню

Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Мариэлла.

Fe+HCl=FeCl2+H2
m(Fe)/M(Fe)(молярна маса)=V(H2)/Vm(молярний об'єм)
Vm стала величина, =22.4
m(Fe)=M(Fe)*V(H2)/VM
m(Fe)=56*5,6/22,4=14(г)