Вправа 4. Обисліть масу розчиненої речовини та масу води, що містяться в розчині масою 250г з

масовою часткою натрій нітрату 20% Відомо: m(розчину)=250г, w(NaNO³)=20% або 0.2.Знайти: m(NaNO³)-? m(H²O)-?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрутдинов Ильназ.

Відповідь:

m(NaNO3)=250*20/100=50г

m(H2O)=250-50=200г

Пояснення: