Задача. Знайдіть масові частки елементів у складі сполуки Р²О⁵

срочноооооооооооооооооооооооооооооо​

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Олжас.

Ответ:

Объяснение:

Mr(P₂O₅) = Ar(P) * 2 + Ar(O) * 5 = 31 * 2 + 16 * 5 = 142

w(P) = Ar(P) * n / Mr(P₂O₅)  * 100% = 31 * 2/142 = 43,66%

w(O) = Ar(О) * n / Mr(P₂O₅)  * 100% = 16 * 5/ 142 = 56,64%