1 .В 150 мл води розчинили 15 г солі. Яка маса розчину утворилась. 2. Скільки солі і води

небхідно взяти для приготування 120 г 5% розчину цукру. и обʼсните пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Кирилл.

Задача 1

Дано:

V(води) = 150 мл

m(солі) = 15 г

Знайти:

m р-ну(солі) - ?

Розв'язання:

1) m(води) = ρ * V = 1 * 150 = 150 г;

2) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 15 + 150 = 165 г.

Відповідь: Маса розчину солі становить 165 г.

Задача 2

Дано:

m р-ну(цукру) = 120 г

ω(цукру) = 5%

Знайти:

m(цукру) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(цукру) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 120 / 100% = 6 г;

2) m(води) = m р-ну(цукру) - m(цукру) = 120 - 6 = 114 г.

Відповідь: Маса цукру становить 6 г; води - 114 г.

Отвечает Петров Александр.

Ответ:

Объяснение:

1)

Дано:

V(Н₂О) = 150 мл

m(солі) = 15 г

Найти: m(р-ну) - ?

ρ(Н₂О) = 1 г/мл

m(Н₂О) = ρ(Н₂О) * V(Н₂О) = 1 * 150 = 150 г

m(р-ну) = m(Н₂О) + m(солі) = 150 + 15 = 165 г

2)

Дано:

m(р-ну) = 120 г

w(солі) = 5 % або 0,05

Найти: m(Н₂О) - ? m(солі) - ?

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) = 120 * 0,05 = 6 г

m(Н₂О) = m(р-ну) - m(солі) = 120 - 6 = 114 г