1.3. 3 температури 25°С у воді масою 50 г розчиняється калій нітрат масою 18 г. Обчисли коефіцит

розчинності цієї речовини.

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Н₂О) = 50 г

m(KNO₃) = 18 г

Найти:  kₜ²⁵° - ?

kₜ²⁵° = m(KNO₃)/m(H₂O) = 18 / 50 = 0,36 г/мл