Обчислити яку масу натрій хлор і води необхідно взяти для приготування 200г розчину з масовою

часткою розчиненої речовини 10 %.

Ответы на вопрос

Отвечает Подъельская Вероника.

Ответ:

m(NaCl)=20 г

m(H2O)=180 г

Объяснение:

m(NaCl)=m(розч.)*w=200*0,1=20 г

m(H2O)=m(розч.)-m(NaCl)=200-20=180 г