Химиялық реакция теңдеуін аяқтап,толық және қысқартылған иондық теңдеулерін жазыңдар: H2SO4+BaCl2=

NaOH+H3PO4= Ba(OH)2+NaCO3= Na2S+HCl=

Ответы на вопрос

Отвечает Цеханович Артём.
H2SO4+BACL2=BASO4+2HCL
2H+SO4+BA+2CL=BASO4 +2H+2CL
SO4+BA=BASO4