Напишіть у йонній формі рівняння взаємодії: а)натрій карбонату та хлоридної кислоти. б)аргентум

нітрату й барій хлориду.

Ответы на вопрос

Отвечает Цынгина Полина.
Na2CO3+2HCl=2NaCl+CO2+H2O
2Na(+)+CO3(2-)+2H(+)+2Cl(-)=2Na(+)+2Cl(-)+CO2+H2O
CO3(2-)+2H(+)=CO2+H2O

2AgNO3+BaCl2=2AgCl+Ba(NO3)2
2Ag(+)+2NO3(-)+Ba(2+)+2Cl(-)=2AgCl+Ba(2+)+2NO3(-)
2Ag(+)+2Cl(-)=2AgCl
Ag(+)+Cl(-)=AgCl