Обчислити масу осаду,що утворюється при взаємодії 98г сульфатної кислоти,з 124 г барій хлориду.


Ответы на вопрос

Отвечает Сайфетдинов Дамир.

Ответ:

139г

Объяснение:

H2So4+BaCl2=BaSO4+2HCl

n1=98/98=1моль

n2=124/208=0.6 моль

m(BaSO4)= 124*233/208=139г