Обчисліть масу солі та об'єм води, необхідні для приготування 250г розчину з масою часткою солі

0,15.​

Ответы на вопрос

Отвечает Максутова Фериде.

Ответ: 37,5 г солі та 212,5 мл води

Объяснение:

m(солі) = 250 г*0,15 = 37,5 г

m(H2O) = 250 г - 37,5 г = 212,5 г

V(H2O) = 212,5 г/1 г/мл = 212,5 мл

Відповідь: 37,5 г солі та 212,5 мл води