Складіть рівняння реакцій взаемодї оксидів з водою. a)...Li2O+...H2O=?

б)...CO2+...H2O=?в)...SO3+...H2O=?г)...K2O+...H20=?д)...SO2+...H2O=?е)...P2O5+...H2O=?э)...BaO+...H2O=?ж)...N2O5+...H2O=?​

Ответы на вопрос

Отвечает Радишевская Кристина.

Ответ:

a) Li2O+H2O=2LiOH

б)CO2+H2O =H2CO3

в) SO3+H2O =H2SO4

Г) K20+H2O =2KOH

д)SO2+H2O =H2SO3

е) P2O5+3H2O =2H3PO4

э) BaO+H2O =Ba(OH)2

ж)N2O5+H2O =2NO3