Закінчити рівняння реакції BaO + H2O →. Обчисліть масу утвореного гідроксиду, якщо прореагує 36 г

води.

Ответы на вопрос

Отвечает Петунина Виолетта.

BaO+H2O=Ba(OH)2

Дано: решение:

m(H2O)-36г. BaO+H2O=Ba(OH)2

Найти: m=n*M. n-? n=m*M=36г:18г/моль=2моль

m(Ba(OH)2)-? n(H2O)=n(Ba(OH)2)=2моль

m(Ba(OH)2)=2моль*171г/моль=342г

Ответ:m(Ba(OH)2)=342г