Установіть відповідність між реагентами й ознакою хімічної реакції Знайди відповідності, обравши

правильний варіант Cu(OH), + H,SO, - Знайди відповідності AgNO3 + HCl Знайди відповідності AgNO3 + Na3PO, , Знайди відповідності Naco, + HNO, - Знайди відповідності ЗБЕРЕГТИ ВІДПОВІДЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Графская Диана.

Cu(OH)2 + H2SO4 = CuSO4 + 2H2O розчин набуває синього забарвлення.

AgNO3 + HCl = AgCl + HNO3 поява білого драглистого осаду.

3AgNO3 + Na3PO4 = Ag3PO4 + 3NaNO3 поява жовтого осаду.

Na2CO3 + 2HNO3 = 2NaNO3 + H2O + CO2 бурхливе виділення вуглекислого газу.